7. třída na mezinárodním turnaji v Jaroměři 27.3. – 30.3.2014

Starší žáci se zúčastnili ve dnech 27.03.-30.03.2014 mezinárodního hokejového turnaje v Jaroměři za výběr r.2001 Královéhradeckého kraje pod vedením trenéra Jaroslava Řeháka. Na turnaj se přihlásilo 9 mužstev a to z ČR, Slovenska a Švýcarska. Během těchto čtyř dnů kluci odehráli celkem 8 zápasů v základní skupině + 1 utkání o umístění se na medailové pozici. Mužstvo se skládalo převážně z hráčů HC Krkonoše (Pluháček, Kozák, Trejtnar, Matloch, Jirkovský, Kunert, Minařík, Teuber, Soukup, Rychlovský, Šír, Moravec, Junek, Mikysa), dále pak z hráčů Náchoda (Jirásek, Červíček, Šimek) a Nového Města n.M (Netolický).
Každodenní dojíždějí z místa bydliště na ZS a zpět přispělo k velké únavě kluků a ačkoliv si během turnaje vedli velmi dobře, konec pak již nezvládli. V základní části se umístili na 3.místě, v boji o bronzovou medaili však podlehli týmu Výběr 3K Chomutov. Přesto si kluci zaslouží pochvalu, protože k jednotlivým utkáním nastupovali vždy zodpovědně a snažili se.
Střelci našich branek během turnaje : Rychlovský 15, Soukup 6, Šír 5, Matloch 3, Červíček 4, Junek 2, Jirásek 2, Šimek 2, Teuber 1, Jirkovský 1.
Nutno také vyzdvihnout úspěch při dovednostních soutěžích, kde se náš tým umístil ve stíhacím závodě družstev na 1.místě (Kunert, Junek, Jirásek,Moravec), dále jsme měli z našeho týmu vyhlášeného nejlepšího střelce turnaje a tím byl Kuba Rychlovský (15 branek) a za tři nejlepší hráče našeho týmu byli vybráni Junek, Rychlovský, Jirásek.
Třebaže se klukům nepovedlo vybojovat žádnou medaili, odehráli zde spoustu pěkných zápasů, zkusili si vedení jiného trenéra, než mají k dispozici v sezoně, navázali zde nová přátelství s hráči dalších týmů a ukázali nám, že mají pěkné sportovní chování, když dokázali ve svém volném čase společně hlasitě povzbuzovat k dobrému výkonu i ostatní mužstva. A to je to, o co by mělo jít na každém turnaji.
Závěrem bychom chtěli velmi poděkovat všem těm rodičům, kteří nám dokázali pomoci s dopravou kluků.