Termín 17.11.2015
Týmy HC Krkonoše – SC Kolín
Skóre  4 : 5 Po třetinách:  3 : 2  0 : 1  1 : 2
Sestavy: Krkonoše: Holubec, Borovski – Hak, Táborský, Hynek, Křížek, Šlaicher, Vognar, Kroh, Mlčák, Vlková, Perička, Voděrek, Jirků, Chmelař

Hosté Kolín: Burda, Arnet – Kopeský, Hausler, Chlubný, Grauer, Pokorný, Šupík, Herčík, Martinec, Matoušu, Pilný, Klazar, Vyvial, Diviš, Míšek, Černá

Branky: Branky: Hak, Šlaicher, Vognar, Chmelař

Komentář Jako na houpačce probíhal zápas osmáků proti Kolínu. Ve čtvrté minutě domácí prohrávali již 2:0, ale třemi rychlými góly v sedmé a osmé minutě získali jednobrankový náskok. Bohužel, další tři góly vstřelili zase hosté a krkonošští již pouze korigovali výsledek jednou brankou v poslední minutě utkání.

Kategorie 8.třída
Termín 24.10.2015
Týmy TJ Bílí Tygři Liberec – HC Krkonoše
Skóre  9 : 3   Po třetinách:   3 : 1  2 : 1  4 : 1
Sestavy: Liberec: Švejdová, Krátký – Starý, Hampl, Moc, Kollert, Holec, Kovář, Jansa, Strnad, Folda, Jiruš,
  Pray, Pokorný, Jakubec, Šimáněk, Rossmy

Soupeř: Krkonoše: Holubec, Borovski – Hak, Táborský, Hynek, Křížek, Šlaicher, Vognar, Mlčák, Vlková
  , Perička, Voděrek, Fiala, Jirků, Chmelař

Branky: Hynek 2x, Šlaicher

Komentář: I přes snaživý a bojovný výkon krkonošských všechny třetiny ovládli domácí a zaslouženě
   vyhráli

Termín 17.10.2015
Týmy HC Krkonoše – HC Letci Letňany
Skóre  2 : 7   Po třetinách:   0 : 2  0 : 3  2 : 2
  Vlková, Perička, Voděrek, Fiala, Jirků, Chmelař

Soupeř: Letňany: Porubský, Štěpánek – Appelt, Hlaváč, Adamec, Klatt, Krutil, Liberda, Richtrová,
  Stupka, Viaček, Zrcek, Mulač, Petr

Branky: Chmelař, Hynek

Komentář: První dvě třetiny nedokázali krkonošští proměnit žádnou ze svých šancí, přesto, že chvílemi
  hosty z Letňan jednoznačně přehrávali. Bohužel soupeř vstřelil pět gólů a na výhře hostů již
nic nezměnila vyrovnaná třetí třetina.

Termín 10.10.2015
Týmy HC Krkonoše – HC Hvězda Praha
Skóre  3 : 2   Po třetinách:   0 : 2  3 : 0  0 : 0
Sestavy: Krkonoše: Holubec, Borovski – Táborský, Hynek, Křížek, Šlaicher, Vognar, Kroh, Mlčák, Perička,
  Voděrek, Jirků, Chmelař, Fiala, Hak

Soupeř: Hvězda: Hrstka – Čáp, Skorčík, Jurda, Racek, Pérez, Šrámek, Adámek, Čermák, Hanžl, Kolluch,
  Krejžík

Branky:  Chmelař, Hynek, Vognar

Komentář: Možná očekávali krkonošští snadný zápas proti soupeři, který zatím nevybojoval ani bod.
  Nicméně po první třetině vedli hosté z Prahy již 2:0. Ve druhé třetině naštěstí domácí zabojovali
zabojovali a třemi góly obrátili zápas na svoji stranu. V poslední třetině již nikdo žádnou šanci
 neproměnil a 2 body zůstali po těsném vítězství v Krkonoších.

Termín 3.10.2015
Týmy HC Slavia Praha – HC Krkonoše
Skóre  14 : 1 Po třetinách:  3 : 0  8 : 1  3 : 0
Sestavy: Krkonoše: Holubec, Nosek – Táborský, Hynek, Křížek, Šlaicher, Vognar Kroh, Mlčák,  Perička, Voděrek, Jirků,
  Chmelař, Fiala, Hak

soupeř: Slavia: Milec, Kmec – Matějka, Kučera, Čapka, Konopásek, Bartoníček, Limanovský, Kaňka, Kubánek, Brummel,
  Jágr, Topol, Urych, Gajda, Marek

Branky: Hynek

Komentář Pořádnou nadílku si přivezli krkonošští osmáci z Prahy. Na soupeře nestačili ani v jedné třetině.

Termín 28.9.2015
Skóre  7 : 6 Po třetinách:  1 : 2  3 : 2  3 : 2
Sestavy: Krkonoše: Holubec, Borovski – Táborský, Hynek, Křížek, Šlaicher, Vognar Kroh, Mlčák, Vlková, Perička, Voděrek,
  Jirků, Chmelař, Fiala

soupeř: Kolín: Burda – Kopecký, Hansler, Kříž, Horák, Šupík, Herčík, Vyvial, Pokorný, Pilný, Lukeš, Diviš, Barták, Mikyška,
   Stružinský, Černý

Branky: Chmelař 3x, Perička, Táborský, Hynek, Vognar

Komentář V páté minutě již domácí nečekaně prohrávali 2:0. Naštěstí se jim povedlo soupeřův náskok dotáhnout, po dvou
  třetinách byl již stav nerozhodný, stejně jako v 55. minutě. Rozhodující branku vstřelili krkonošští v 55. minutě a
vítězství zůstalo doma.

Termín 12.9.2015
Týmy HC Dynamo Pardubice – HC Krkonoše
Skóre 8 : 3 Po třetinách:  3 : 1  1 : 2 4 : 0
Pardubice:  Batěk, Kraus- Divíšek, Hebek, Hrádek, Hrdlička, Kučera, Lašák, Nedelka, Odehnal, Šťastný, Novotný, Tomek, Pryl, Rouha, Lihtag, Lipenský, Půlpán

Krkonoše:  Holubec, Borovski- Boukal, Táborský, Hynek, Křížek, Šlaicher, Vognar, Kroh, Mlčák, Cerman, Perička, Jirků, Chmelař, Fiala

Branky: Vognar 2x, Chmelař

Komentář: Ani v dalším zápase se osmákům nedařilo. V desáté minutě již vedli domácí 3:0. Ve druhé třetině byli sice krkonošští lepším týmem a podařilo se jim stáhnout na rozdíl jediné branky, ale v poslední třetině již síly nestačily. Poslední tři góly do krkonošské sítě padly během posledních pěti minut zápasu.