9. 7. 2021
Redakce

Zakončení letní přípravy před prázdninami

Trenéři HC Trutnov mládežnických kategorií Jaroslav Řehák, Petr Chytráček a Jakub Hejna, se dne 29. 6. 2021 v rámci ukončení školního roku rozhodli, zakončit letní přípravu posledním tréninkem před prázdninami.

Této tréninkové jednotky se aktivně účastnili i rodiče našich malých hráčů. Trénink se uskutečnil v Trutnově za zimním stadionem na fotbalovém hřišti. Další tréninkové jednotky začnou v polovině srpna, kde se hráči sejdou na ledové ploše, kdy také během srpna bude probíhat letní soustředění našich hokejistů. Vedení HC Trutnov může sdělit, že v květnu mezi své řady mládežnických trenérů se zařadil již jmenovaný Jakub Hejna, který v Trutnově na zimním stadionu vyrostl, v rámci kategorie dorostu odešel do HC Dynamo Pardubice, kde pokračoval ve své hokejové kariéře a v poslední době působil jako trenér žáků. Na začátek nové hokejové sezóny se všichni těšíme a věříme, že hokej a ani jiný sport již nebude dále nijak omezován a děti prožijí krásné a bezstarostné prázdniny.

Příští zápas

SK Třebechovice pod Orebem
HC Trutnov
3. 10. 17:00

Poslední zápas

Aktuality

14. 6. 2021

HC Trutnov všechny příznivce trutnovského hokeje vás vítá na svých nových oficiálních stránkách fcb. Nový facebook

14. 6. 2021

Odchovanec

Odchovanec HC Trutnov Tomáš Vomáčka v Trutnově působil do roku 2012 pod vedením svého trenéra Jaroslava Řeháka současného prezidenta klubu, v současné době si splnil svůj sen a podepsal profesionální smlouvu s klubem v NHL Neshville Predators. Rozhovor s Tomášem Vomáčkou

14. 6. 2021

Tréninkové jednotky

V současné době probíhají tréninkové jednotky v rámci letní přípravy našich nejmenších hokejistů pod vedením jejich hlavního trenéra Petra Chytráčka, je držitelem trenérské licence B, tedy druhé nejvyšší licence vydané ČSLH. Zveme všechny malé děti ve věku od 4 do 10 let si zasportovat a od srpna začít s námi trénovat na ledě. V případě zájmu, kontaktujte Petra Chytráčka tel. 737860659, nebo prezidenta klubu Jaroslava Řeháka tel. 603281846.

Partneři klubu