28. 6. 2021
Redakce

Hokejový den pro nejmenší trochu jinak

Vedení HC Trutnov dne 27. 6. 2021 uspořádalo pro své nejmenší hokejisty event, nebo – li tréninkový den trochu jinak, než jsou zvyklí.

Byl vypraven autobus, který naše malé hokejisty zavezl do Fajnparku v Chlumci nad Cidlinou. Zde naši malí trutnovští hokejisté pod vedením prezidenta klubu Jaroslava Řeháka, trenéra našich nejmenších Petra Chytráčka a organizační pracovnice Jany Povejšilové prožili super den. Některé děti doprovázeli rodiče, kteří si též den společně s dětmi velmi užili. Vedení HC Trutnov razí filozofii, že trénink u těch našich malých hokejistů není pouze dril a dřina, ale hlavně spousty zábavy. Tímto vedení HC Trutnov děkuje Janě Povejšilové, která celou akci zprostředkovala a jak se den povedl a dětem líbil, posuďte sami dle fotografií. Kdo z rodičů stále přemýšlí a váhá jaký sport v Trutnově pro svého malého chlapce či dívku vybrat, pojďte to zkusit k nám, a proto kontaktujte Petra Chytráčka, tel. 737860659, nebo prezidenta klubu Jaroslava Řeháka tel. 603281846, kteří všem zájemců ochotně a trpělivě odpoví na všechny dotazy a bezpečně vás přivedou na zimní stadion v Trutnově.

Příští zápas

SK Třebechovice pod Orebem
HC Trutnov
3. 10. 17:00

Poslední zápas

Aktuality

14. 6. 2021

HC Trutnov všechny příznivce trutnovského hokeje vás vítá na svých nových oficiálních stránkách fcb. Nový facebook

14. 6. 2021

Odchovanec

Odchovanec HC Trutnov Tomáš Vomáčka v Trutnově působil do roku 2012 pod vedením svého trenéra Jaroslava Řeháka současného prezidenta klubu, v současné době si splnil svůj sen a podepsal profesionální smlouvu s klubem v NHL Neshville Predators. Rozhovor s Tomášem Vomáčkou

14. 6. 2021

Tréninkové jednotky

V současné době probíhají tréninkové jednotky v rámci letní přípravy našich nejmenších hokejistů pod vedením jejich hlavního trenéra Petra Chytráčka, je držitelem trenérské licence B, tedy druhé nejvyšší licence vydané ČSLH. Zveme všechny malé děti ve věku od 4 do 10 let si zasportovat a od srpna začít s námi trénovat na ledě. V případě zájmu, kontaktujte Petra Chytráčka tel. 737860659, nebo prezidenta klubu Jaroslava Řeháka tel. 603281846.

Partneři klubu