7. 12. 2021
Redakce

Debakl od soupeře z Lanškrouna

V krajské hokejové lize došlo po sloučení soutěže k prvnímu střetu týmů z Hradeckého a Pardubického kraje. Trutnov vstoupil do nadstavbové části skupiny B domácí porážkou 1:6 s Lanškrounem.

Gólman Mikuláš Pluháček inkasoval v utkání poprvé už po devadesáti vteřinách z hokejky Radka Vogela. Lanškrounský útočník pak skóroval ve druhé i třetí třetině a zaznamenal hattrick. Na jeho první trefu ještě rychle odpověděl Tomáš Oppelt, ovšem to byl první a poslední důvod k domácí radosti v utkání.

Úvodní třetina skončila nerozhodně 1:1. Druhá část přinesla výsledek 0:4! Mezi 27. až 32. minutou hosté třikrát udeřili, z toho dvakrát se prosadili v přesilové hře. A když za chvíli přidali ještě pátou brankou, před třetí třetinou byl zápas rozhodnutý. Hattrickovou radost si hostující Vogel užil ve 44. minutě.


Zhodnocení útočníka Petra Chytráčka:

„Chtěl bych se v první řadě všem lidem, co dělají do trutnovského hokeje, a každému fanouškovi omluvit. Jsem tady dlouho a nikdy jsem nezažil takovýhle zápas. Nejde mi to přes srdce. Nemůžeme se vymlouvat na to, že neproměňujeme šance a nedáváme góly, když pak hrajeme takhle. Samo to nepřijde. Je potřeba něco změnit, protože já pořád věřím v to, že ten potenciál v nás je, kluci jsou tady šikovní. Je tady skvělá parta, ale nějak to na nás leží, tápeme a nemůžeme se z toho vyhrabat, což je to velká škoda. Trenéři to za nás na ledě neodehrají, máme mnohem na víc,“

Příští zápas

Poslední zápas

11. kolo
HC Opočno
HC Trutnov

Aktuality

14. 6. 2021

HC Trutnov všechny příznivce trutnovského hokeje vás vítá na svých nových oficiálních stránkách fcb. Nový facebook

14. 6. 2021

Odchovanec

Odchovanec HC Trutnov Tomáš Vomáčka v Trutnově působil do roku 2012 pod vedením svého trenéra Jaroslava Řeháka současného prezidenta klubu, v současné době si splnil svůj sen a podepsal profesionální smlouvu s klubem v NHL Neshville Predators. Rozhovor s Tomášem Vomáčkou

14. 6. 2021

Tréninkové jednotky

V současné době probíhají tréninkové jednotky v rámci letní přípravy našich nejmenších hokejistů pod vedením jejich hlavního trenéra Petra Chytráčka, je držitelem trenérské licence B, tedy druhé nejvyšší licence vydané ČSLH. Zveme všechny malé děti ve věku od 4 do 10 let si zasportovat a od srpna začít s námi trénovat na ledě. V případě zájmu, kontaktujte Petra Chytráčka tel. 737860659, nebo prezidenta klubu Jaroslava Řeháka tel. 603281846.

Partneři klubu