13. 8. 2022
Redakce

Začínáme sezónu 2022/2023

Začínáme sezónu 2022/2023

Trutnovští hokejisté napříč všemi kategoriemi od nejmenších až po tým A začínají od 15. 8. 2022 svoji sezónu. Naše svěřence v letošní sezóně povedou opětovně zkušení trenéři, Ondřej Řehák, Václav Javůrek, Petr Chytráček, Viktor Vlček, Robert Vlček, Luděk Štěpán. Hlavním trenérům budou pomáhat jejich asistenti Petr Šišpera, Michal Povejšil, Jaroslav Řehák ml.

Náš A tým má první trénink dne 15. 8. 2022 od 19.45 hodin, přičemž na šatně se sejdou již v 18.00 hodin. Hlavním trenérem i pro tuto sezónu bude prezident klubu Jaroslav Řehák a jeho asistentem bude Jiří Antonín. Jaroslav Řehák dále také povede v letošní sezóně mládežnickou kategorii mladších žáků. Manažer klubu a prezident klubu v jedné osobě Jaroslava Řeháka na novou sezónu pro tým A zajistil nové hráče, kteří by svoji herní a profesní kvalitou měli přispět k lepším výsledkům než v předchozí sezóně, přičemž někteří hráči v minulém období za HC Trutnov již hráli a pro některé hráče to bude premiéra. Nové tváře trutnovského hokeje budou veřejnosti postupně představeni. Do jaké míry se nastávající sezóna povede, ukáže až následující období. V rámci soutěže krajské ligy mužů zůstává soutěž stejná jako v minulé sezóně, kdy po základním hracím kole, bude Královéhradecký kraj spojen s Pardubickým krajem. Tak snad letos nezůstane jen u přání a v současné sezóně našim hráčům se podaří ze základní části postoupit do horní nadstavby následné soutěže. Zda se toto přání stane skutečností, ukáže až čas, avšak o připravenosti našich hráčů by mohly napovědět přípravné zápasy, které se odehrají dne 14. 9. 2022 na ZS v Náchodě, dne 18. 9. 2022 se zúčastní turnaje v Chocni a dne 28. 9. 2022 na domácím ledě v Trutnově přivítáme k odvetnému utkání HC Náchod. Dále se připravuje přípravné utkání s HC Novým Městem nad Metují, které by se mělo odehrát na ZS ve Dvoře Králové nad Labem, ale termín není ještě znám. První kolo KLM Královéhradeckého kraje domácí tým odehraje venku dne 2. 10. 2022.

Dále trutnovským příznivcům hokeje sdělujeme, že vstupné zůstává ve stejné výši jako v minulé sezóně v částce 50,-- Kč. Přejeme všem našim hráčům všech kategorii co nejúspěšnější sezónu.

Příští zápas

1. kolo
HC Chrudim
HC Trutnov
24. 9. 18:00

Poslední zápas

3. kolo
Stadion Nový Bydžov
HC Trutnov

Aktuality

30. 8. 2023

TRÉNINKOVÉ JEDNOTKY

V současné době probíhají tréninkové jednotky v rámci letní přípravy našich nejmenších hokejistů pod vedením jejich hlavního trenéra Petra Chytráčka, je držitelem trenérské licence B, tedy druhé nejvyšší licence vydané ČSLH. Zveme všechny malé děti ve věku od 4 do 10 let si zasportovat a od záři začít s námi trénovat na ledě. V případě zájmu, kontaktujte Petra Chytráčka tel. 737860659, nebo prezidenta klubu Jaroslava Řeháka tel. 603281846.

30. 8. 2023

ODCHOVANEC TOMÁŠ VOMÁČKA

Odchovanec HC Trutnov Tomáš Vomáčka v Trutnově působil do roku 2012 pod vedením svého trenéra Jaroslava Řeháka současného prezidenta klubu, v současné době si splnil svůj sen a podepsal profesionální smlouvu s klubem v NHL Neshville Predators. Rozhovor s Tomášem Vomáčkou

30. 8. 2023

HC TRUTNOV NA FACEBOOKU

HC Trutnov všechny příznivce trutnovského hokeje vás vítá na svých nových oficiálních stránkách fcb. Nový facebook

Partneři klubu