18. 9. 2022
Redakce

Z Chocně vezeme 3. místo

Z Chocně vezeme 3. místo!

Turnaje v Chocni se zúčastnily 4 celky a to Trutnov, Choceň, Moravská Třebová a Litomyšl. První zápas jsme hráli proti domácím z Chocně systémem 3x15 minut čistého času. Měli jsme opět mnoho šancí, které se nám nedařili proměnit. Zápas byl velice vyrovnaný. Po 2. třetině jsme prohrávali 2:1 a jediný náš gól vstřelila jedna z našich nových posil Jakub Luštinec. Poté jsme obdrželi 2 góly při hře bez gólmana a prohráli 4:1. Další zápas jsme hráli o 3. místo proti velmi kvalitnímu celku z Litomyšle. Zápas o bronz od nás byl výborně odehraný, i když gólově ne tak bohatý. Hrálo se 2x20 minut a rozhodovali maličkosti a i to, že nás náš gólman Mikuláš Pluháček velmi podržel a za záda nepustil jediný puk. Vítězný gól vstřelila také nová posila a to Roman Vondráček a zápas skončil 1:0 v náš prospěch.

Jak by zhodnotili dnešní turnaj hráči?

Roman Vondráček
Dnešní turnaj byl dobrý. Jsem rád, že jsem si po nějaké době zase zahrál. Samozřejmě je třeba se stále zlepšovat a uvidíme, jak nám to půjde v sezoně.

Josef Vognar
Turnaj hodnotím pozitivně, gólmani nás hodně podrželi. Nejvíc mě mrzí neproměněné šance, ale to věřím, že se do sezony zlepší.

Sestava
Pluháček, Krejčí
Oppelt, Mlčák, Junek, Křížek Z., Křížek T.
Vondráček, Luštinec, Smékal, Chytráček, Vognar, Švadlák, Tatar Jan, Šimoníček (C)

Chyběli: Chaloupka, Bureš, Janoušek, Višňák a Zákravský

Příští zápas bude poslední přátelský, který odehrajeme doma proti Náchodu ve středu 28.9. od 19:00 a hned v neděli pojedeme na 1. mistrovské utkání do Jaroměře.

Příští zápas

1. kolo
Stadion Nový Bydžov
HC Trutnov
2. 10. 09:00

Poslední zápas

11. kolo
HC Opočno
HC Trutnov

Aktuality

14. 6. 2021

HC Trutnov všechny příznivce trutnovského hokeje vás vítá na svých nových oficiálních stránkách fcb. Nový facebook

14. 6. 2021

Odchovanec

Odchovanec HC Trutnov Tomáš Vomáčka v Trutnově působil do roku 2012 pod vedením svého trenéra Jaroslava Řeháka současného prezidenta klubu, v současné době si splnil svůj sen a podepsal profesionální smlouvu s klubem v NHL Neshville Predators. Rozhovor s Tomášem Vomáčkou

14. 6. 2021

Tréninkové jednotky

V současné době probíhají tréninkové jednotky v rámci letní přípravy našich nejmenších hokejistů pod vedením jejich hlavního trenéra Petra Chytráčka, je držitelem trenérské licence B, tedy druhé nejvyšší licence vydané ČSLH. Zveme všechny malé děti ve věku od 4 do 10 let si zasportovat a od srpna začít s námi trénovat na ledě. V případě zájmu, kontaktujte Petra Chytráčka tel. 737860659, nebo prezidenta klubu Jaroslava Řeháka tel. 603281846.

Partneři klubu