16. 1. 2023
Redakce

Zápas pro Adámka dopadl na jedničku

Na nedělní zápas dorazil rekordní počet fanoušků této sezony. Vítězství nad Hlinskem mohlo sledovat skoro 700 lidí. V rámci tohoto zápasu probíhala charitativní sbírka na vrchlabského Adámka, do které se zapojila velká spousta fanoušků. Výtěžek akce činil celkem 84 147 korun!

Až do stavu 7:0 stříleli góly jen domácí a poslední tři trefy v rozmezí 26. až 32. minuty jen jeden hráč. Čistým hattrickem se blýskl útočník Jakub Luštinec.

Byla to vlastně generálka na play-off. Hokejisté Trutnova sehráli proti Hlinsku skvělý zápas. Díky výhře udrželi ve skupině B druhé místo, což znamená, že pro osmifinále bude jejich soupeřem sedmý tým skupiny A, tedy Nová Paka. V základní části tým trenéra Jaroslava Řeháka sehrál s Bruslaři dvě divoké partie, které však obě prohrál 5:6 a 6:9, a tak bude mít soupeři co vracet. Série, jež se bude hrát na tři vítězná utkání, vypukne v neděli 22. ledna v Nové Pace. V Trutnově pak bude pokračovat druhým zápasem v pátek 27. ledna.

Rádi bychom poděkovali všem fanouškům, kteří se na vybrané částce vysoce podíleli, a také našemu soupeři z Hlinska, který vybral 10 100 Kč. Věříme, že jsme si zápas všichni užili a uvidíme se zase na zimáku při play-off.

Příští zápas

Poslední zápas

3. kolo
Stadion Nový Bydžov
HC Trutnov

Aktuality

14. 6. 2021

HC Trutnov všechny příznivce trutnovského hokeje vás vítá na svých nových oficiálních stránkách fcb. Nový facebook

14. 6. 2021

Odchovanec

Odchovanec HC Trutnov Tomáš Vomáčka v Trutnově působil do roku 2012 pod vedením svého trenéra Jaroslava Řeháka současného prezidenta klubu, v současné době si splnil svůj sen a podepsal profesionální smlouvu s klubem v NHL Neshville Predators. Rozhovor s Tomášem Vomáčkou

14. 6. 2021

Tréninkové jednotky

V současné době probíhají tréninkové jednotky v rámci letní přípravy našich nejmenších hokejistů pod vedením jejich hlavního trenéra Petra Chytráčka, je držitelem trenérské licence B, tedy druhé nejvyšší licence vydané ČSLH. Zveme všechny malé děti ve věku od 4 do 10 let si zasportovat a od srpna začít s námi trénovat na ledě. V případě zájmu, kontaktujte Petra Chytráčka tel. 737860659, nebo prezidenta klubu Jaroslava Řeháka tel. 603281846.

Partneři klubu