30. 1. 2023
Redakce

Ujímáme se vedení v sérii!

Pátek a neděle byla ve znamení zápasů play-off. V pátek jsme hráli doma před skvělými fanoušky a došli si společně pro vyrovnání série za výsledek 5:3. V neděli jsme vyjeli do Nové Pak, kde jsme vítězství udolali po samostatných nájezdech také.

V neděli na hřiště soupeře se nám opět podařilo jako prvnímu vstřelit 3 góly, ale podobně jak tomu bylo i v prvním utkání domácí dokázali srovnat a smazat tak náš náskok a ještě navýšit o jednobrankové vedení. Toto vedení se jim ještě minutu před koncem dařilo držet, avšak půl minuty před koncem zápasu ve hře bez gólmana dokázal vstřelit svůj 2. gól v zápase a tím tak vyrovnat Petr Chytráček. V prodloužení jsme museli ubránit vlastní oslabení, což se nám povedlo a do konce se nikomu nepodařilo vsítit branku. Šlo se tedy stejně jako v prvním duelu až do samostatných nájezdů, kde dokázali kluci všechny nájezdy proměnit a došli jsme si pro velmi důležitou výhru.

Ve středu nás čeká domácí zápas (od 18:00), kde budeme potřebovat každého fanouška. Když zvítězíme, znamenalo by to, že se dostáváme do další části play-off a Novou Paku vyřadíme, proto zveme všechny naše fanoušky ať přijdou a pomůžou nám dojít pro vytoužené vítězství.

Nová Paka - Trutnov 4:5 po SN (0:1, 2:2, 2:1)

Góly a asistence: 27. Nevyhoštěný, 28. Klust (Dvořák, Hnik), 52. Klust (Malík, Dvořák), 54. Malík (Dvořák, Kotyza), 14. Chytráček (Luštinec), 22. Luštinec (Mach, Vácha), 23. Oppelt (Mach, Luštinec), 60. Chytráček (Mach, Chaloupka)
Rozhodčí: Veselý – Boček, Všetečka
Vyloučení: 6:9
Využití: 2:1
Diváci: 298
HC Trutnov: Pluháček – Vácha, L. Junek, Oppelt, Chaloupka, Mach, Mostecký – Vondráček, Šimoníček, Smékal – Luštinec, Chytráček, Bureš – Vognar, Švadlák, Rada

Příští zápas

1. kolo
HC Chrudim
HC Trutnov
24. 9. 18:00

Poslední zápas

3. kolo
Stadion Nový Bydžov
HC Trutnov

Aktuality

30. 8. 2023

TRÉNINKOVÉ JEDNOTKY

V současné době probíhají tréninkové jednotky v rámci letní přípravy našich nejmenších hokejistů pod vedením jejich hlavního trenéra Petra Chytráčka, je držitelem trenérské licence B, tedy druhé nejvyšší licence vydané ČSLH. Zveme všechny malé děti ve věku od 4 do 10 let si zasportovat a od záři začít s námi trénovat na ledě. V případě zájmu, kontaktujte Petra Chytráčka tel. 737860659, nebo prezidenta klubu Jaroslava Řeháka tel. 603281846.

30. 8. 2023

ODCHOVANEC TOMÁŠ VOMÁČKA

Odchovanec HC Trutnov Tomáš Vomáčka v Trutnově působil do roku 2012 pod vedením svého trenéra Jaroslava Řeháka současného prezidenta klubu, v současné době si splnil svůj sen a podepsal profesionální smlouvu s klubem v NHL Neshville Predators. Rozhovor s Tomášem Vomáčkou

30. 8. 2023

HC TRUTNOV NA FACEBOOKU

HC Trutnov všechny příznivce trutnovského hokeje vás vítá na svých nových oficiálních stránkách fcb. Nový facebook

Partneři klubu