30. 1. 2023
Redakce

Ujímáme se vedení v sérii!

Pátek a neděle byla ve znamení zápasů play-off. V pátek jsme hráli doma před skvělými fanoušky a došli si společně pro vyrovnání série za výsledek 5:3. V neděli jsme vyjeli do Nové Pak, kde jsme vítězství udolali po samostatných nájezdech také.

V neděli na hřiště soupeře se nám opět podařilo jako prvnímu vstřelit 3 góly, ale podobně jak tomu bylo i v prvním utkání domácí dokázali srovnat a smazat tak náš náskok a ještě navýšit o jednobrankové vedení. Toto vedení se jim ještě minutu před koncem dařilo držet, avšak půl minuty před koncem zápasu ve hře bez gólmana dokázal vstřelit svůj 2. gól v zápase a tím tak vyrovnat Petr Chytráček. V prodloužení jsme museli ubránit vlastní oslabení, což se nám povedlo a do konce se nikomu nepodařilo vsítit branku. Šlo se tedy stejně jako v prvním duelu až do samostatných nájezdů, kde dokázali kluci všechny nájezdy proměnit a došli jsme si pro velmi důležitou výhru.

Ve středu nás čeká domácí zápas (od 18:00), kde budeme potřebovat každého fanouška. Když zvítězíme, znamenalo by to, že se dostáváme do další části play-off a Novou Paku vyřadíme, proto zveme všechny naše fanoušky ať přijdou a pomůžou nám dojít pro vytoužené vítězství.

Nová Paka - Trutnov 4:5 po SN (0:1, 2:2, 2:1)

Góly a asistence: 27. Nevyhoštěný, 28. Klust (Dvořák, Hnik), 52. Klust (Malík, Dvořák), 54. Malík (Dvořák, Kotyza), 14. Chytráček (Luštinec), 22. Luštinec (Mach, Vácha), 23. Oppelt (Mach, Luštinec), 60. Chytráček (Mach, Chaloupka)
Rozhodčí: Veselý – Boček, Všetečka
Vyloučení: 6:9