13. 9. 2023
Redakce

SOUSTŘEDĚNÍ STARŠÍCH A MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SOUSTŘEDĚNÍ STARŠÍCH A MLADŠÍCH ŽÁKŮ 8.-10. ZÁŘÍ 2023.

Mladí hokejisté HC Trutnov kategorií mladších a starších žáků se o víkendu ve dnech 8. až 10. září 2023 na Trutnovském zimním stadionu zúčastnili soustředění pod vedením šéftrenéra mládeže a prezidenta klubu HC Trutnov Jaroslava Řeháka, dále pod vedením asistentů Václava Javůrka, Petra Šišpery a trenéra brankářů Michala Povejšila. Organizační a stravovací činnost zajišťoval vedoucí týmu Karel Štancl. Náplní soustředění bylo absolvování tréninků na ledě a tréninky mimo led na atletickém stadiónu a Paradráze. Součástí tréninků byly provedeny i výkonnostní testy včetně běhu na 12 minut. Testy dopadly velmi dobře pro všechny zúčastněné, většina hráčů splnila testy v limitu pro dané kategorie. Obědy a večeře byly zajištěny v restauraci Penzion Poříčí. Doprava do místa stravování byla zajištěna autobusem společnosti TAD s.r.o. Trutnov. Vedení HC Trutnov děkuje zejména všem svým trenérům, kteří vzorně připravili a zabezpečili pro naše hráče jednotlivé tréninkové jednotky na ledě a mimo led v rámci kondiční přípravy a dále pak Karlu Štanclovi za velmi dobrou organizaci soustředění. Vedení HC Trutnov takových to soustředění pro své hráče chystá i v následujícím období.

Tímto děkujeme oběma partnerům, restauraci Penzion Poříčí a společnosti TAD s.r.o., za vzornou spolupráci.Příští zápas

Poslední zápas

2. kolo
TJ Lanškroun
HC Trutnov

Aktuality

2. 10. 2023

HC TRUTNOV POŘÁDÁ NÁBOR

HC TRUTNOV pořádá hokejový nábor roč. 2015, 2016, 2017 a mladší HC TRUTNOV pořádá hokejový nábor roč. 2015, 2016, 2017 a mladší, každé pondělí a čtvrtek, dle rozpisu ledu, který najdete na internetových stránkách HC TRUTNOV. Kompletní výstroj vám zapůjčíme zdarma. První měsíc nic neplatíte. Přijďte mezi nás a zapojte se do hokejové přípravky. V případě zájmu kontaktujte trenéra náboru Václava Javůrka, tel. 605969052, nebo hlavního trenéra a prezidenta klubu Jaroslava Řeháka, tel. 603281846.

30. 8. 2023

TRÉNINKOVÉ JEDNOTKY

V současné době probíhají tréninkové jednotky v rámci letní přípravy našich nejmenších hokejistů pod vedením jejich hlavního trenéra Petra Chytráčka, je držitelem trenérské licence B, tedy druhé nejvyšší licence vydané ČSLH. Zveme všechny malé děti ve věku od 4 do 10 let si zasportovat a od záři začít s námi trénovat na ledě. V případě zájmu, kontaktujte Petra Chytráčka tel. 737860659, nebo prezidenta klubu Jaroslava Řeháka tel. 603281846.

30. 8. 2023

ODCHOVANEC TOMÁŠ VOMÁČKA

Odchovanec HC Trutnov Tomáš Vomáčka v Trutnově působil do roku 2012 pod vedením svého trenéra Jaroslava Řeháka současného prezidenta klubu, v současné době si splnil svůj sen a podepsal profesionální smlouvu s klubem v NHL Neshville Predators. Rozhovor s Tomášem Vomáčkou

Partneři klubu