24. 1. 2024
MLČÁK ALEŠ

POJĎ HRÁT HOKEJ V TRUTNOVĚ

POJĎ HRÁT HOKEJ V TRUTNOVĚ

Náborová akce Pojď hrát hokej v Trutnově

Dne 18. 1. 2024 v čase od 16.30 hod. do 18.30 hod. v Trutnově na zimním stadionu pod záštitou ČSLH v rámci projektu Pojď hrát hokej managmentem klubu pod vedením Jaroslava Řeháka byla uskutečněna náborová akce Týden hokeje.
Akci vedení klubu hodnotí jako velmi zdařilou, zúčastnilo se jí 37 nových dětí, které byly doprovázeny rodiči. Pro rodiče nových dětí byla nejdříve provedena prezentace v klubovně zimního stadionu. Zde se rodiče dověděli nejzákladnější věci o trutnovském hokeji. Rodičům byla mj. sděleno, že mají možnost od klubu si bezplatně zapůjčit hokejovou výstroj pro své děti, což rodiče velmi přivítali. Dále rodičům byla prezentována struktura a funkčnost trutnovského klubu a dále způsob spolupráce s ČSLH v rámci materiálního zabezpečení. Závěrem bylo rodičům prezentováno, proč je dobré hrát právě hokej.
Dále pokračoval program na ledě, který byl v časové dotaci 60 minut. Nejdříve byla provedena ukázka tréninku kategorie 1 a 2 třídy, kde během tohoto tréninku se těmto všem dětem věnovalo 6 trutnovských trenérů. Dále byla provedena na 1/3 hřiště ukázka minihokeje. Na závěr celé akce došlo ke společnému focení. V rámci komunikace s rodiči těchto dětí, bylo z jejich strany přislíbeno, že se zapojí do tréninkových jednotek v náborové kategorii a převzali si kontakt na činovníky HC Trutnov z. s.
V rámci marketingu byla tato akce zveřejněna prostřednictvím letákových tiskovin, které byly distribuovány Českou poštou s. p. obcí a vesnic kolem Trutnova a dále prezentována v lokálním tisku Trutnovinky.

Příští zápas

Poslední zápas

2. kolo
TJ Lanškroun
HC Trutnov

Aktuality

2. 10. 2023

HC TRUTNOV POŘÁDÁ NÁBOR

HC TRUTNOV pořádá hokejový nábor roč. 2015, 2016, 2017 a mladší HC TRUTNOV pořádá hokejový nábor roč. 2015, 2016, 2017 a mladší, každé pondělí a čtvrtek, dle rozpisu ledu, který najdete na internetových stránkách HC TRUTNOV. Kompletní výstroj vám zapůjčíme zdarma. První měsíc nic neplatíte. Přijďte mezi nás a zapojte se do hokejové přípravky. V případě zájmu kontaktujte trenéra náboru Václava Javůrka, tel. 605969052, nebo hlavního trenéra a prezidenta klubu Jaroslava Řeháka, tel. 603281846.

30. 8. 2023

TRÉNINKOVÉ JEDNOTKY

V současné době probíhají tréninkové jednotky v rámci letní přípravy našich nejmenších hokejistů pod vedením jejich hlavního trenéra Petra Chytráčka, je držitelem trenérské licence B, tedy druhé nejvyšší licence vydané ČSLH. Zveme všechny malé děti ve věku od 4 do 10 let si zasportovat a od záři začít s námi trénovat na ledě. V případě zájmu, kontaktujte Petra Chytráčka tel. 737860659, nebo prezidenta klubu Jaroslava Řeháka tel. 603281846.

30. 8. 2023

ODCHOVANEC TOMÁŠ VOMÁČKA

Odchovanec HC Trutnov Tomáš Vomáčka v Trutnově působil do roku 2012 pod vedením svého trenéra Jaroslava Řeháka současného prezidenta klubu, v současné době si splnil svůj sen a podepsal profesionální smlouvu s klubem v NHL Neshville Predators. Rozhovor s Tomášem Vomáčkou

Partneři klubu