Kategorie MLADŠÍ DOROST
Termín 3.2.2017
Týmy SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ – HC KRKONOŠE
Skóre 7:1 Po třetinách: 2:0 2:0 3:1
Domácí Dobrovolný, Doležal, Koňařík, Marek, Dvořák, Patočka, Němec, Vlk, Čtveráček, Mojdl, Makovička, Svoboda,
  Spilka, Vedral, Kotačka, Svoboda, Průša, Kotačka

Hosté Holubec, Trejtnar, Lukeš, Křížek, Lanta, Minařík, Štembera, Mlčák, Novák, Mikysa, Kahl, Vognar, Kroh, Matloch,
  Schierl, Šlaicher, Červíček

Branky a nahrávky Matloch (Červíček)

V prázdninový páteční  den jsme zajížděli do Třebíče k dalšímu mistrovskému utkání. Na třebíčském ledě padlo
  celkem dost gólů, bohužel velká většina do naší brány. Našemu týmu se podařilo proměnit pouze 1x a to v čase
50:15, kdy po  přihrávce Martina Červíčka  úspěšně zakončil kapitán týmu Patrik Matloch . Stav utkání skončil 7:1
ve prospěch domácích.

Termín 29.1.2017
Týmy HC KRKONOŠE – IHC PÍSEK
Skóre 4:7 Po třetinách: 2:4 0:3 2:0
Sestavy: Holubec, Trejtnar, Křížek, Lanta, Minařík, Bonaventura, Štembera, Mlčák, Lukeš, Novák, Mikysa, Schierl, Matloch
  Bujárek, Šlaicher, Voděrek, Červíček

Hosté Buchta, Brož, Keřka, Kroupa, Kacbunda, Smola, Kurfurst, Kajtman, Řehoř, Januška, Anderle, Kouba, Lukeš,
  Smetana, Vokoun, Pechlát, Novotný

Branky a nahrávky Mikysa, Šlaicher 2(22,14), Novák (Bujárek)

Domácí zápas, který jsme dnes odehráli v Trutnově nedopadl pro náš tým dobře a body si odvezli hosté.
  První třetinu padlo celkem dost gólů, bohužel větší počet byl vstřelen do naší branky. Ve druhé třetině byli
střelecky jasně na výši písečtí, v poslední třetině se to však obrátilo. Bohužel na naší výhru to nestačilo.
Stav utkání skončil 4:7

Termín 17.1.2017
Týmy HC KRKONOŠE – BK MLADÁ BOLESLAV B
Skóre 7:2 Po třetinách: 2:0 4:2 1:0
Domácí Holubec, Trejtnar, Lukeš, Křížek, Lanta, Minařík, Bonaventura, Mlčák, Novák, Mikysa, Kroh, Matloch, Kahl,
  Bujárek, Jirkovský, Voděrek, Červíček, Štembera

Hosté Krinvald, Hradiský, Vlad, Černoušek, Kovařík, Andlt, Kredba, Němeček, Haas, Bartoň, Kříž, Kos, Moc, Hašlar,
  Šíma, Barák, Filip

Branky a nahrávky Jirkovský (Matloch), Matloch 2 (Jirkovský), Kroh (Matloch), Štembera (Mikysa), Červíček, Kroh (Minařík)

Pěkný zápas jsme odehráli v Trutnově v sobotu 17.01.2017. Hned v první třetině jsme se ujali vedení, kdy se
  nám podařilo vstřelit 2 branky. Boleslavští dokázali odpovědět až ve druhé části zápasu a to dvěma góly. Naše
střelecké štěstí však pokračovalo dál a v závěrečné třetině jsme rozvlnili síť hostujícího brankáře ještě další
brankou. Za celé utkání mohli diváci vidět celkem 9 gólů, z toho 7 si připsal náš vítězný tým.

Termín 15.1.2017
Týmy SC Kozli Kolín : HC Krkonoše
Skóre 7:3 Po třetinách: 2:2 2:0 3:1
Sestavy: Kvasil, Valenta, Pokorný, Obr, Šupík, Kopecký, Naďo, Havránek, Míšek, Klazar, Hubschmann, Vyvial, Pilný,
  Hausler, Jiráček, Vankovský

Hosté Holubec, Trejtnar, Křížek, Lanta, Minařík, Bonaventura, Mlčák, Lukeš, Novák, Mikysa, Schierl, Kroh, Matloch,
  Kahl, Bujárek, Jirkovský, Voděrek

Branky Matloch, Křížek , Kroh (matloch, Mlčák)

komentář Dnešní zápas jsme odehráli na kolínském ledě. První třetina byla vyrovnaná, na obou stranách padlo po 2 gólech.
  Další periody byly již v režii domácího týmu, kterému se podařilo proměnit ještě 5x, náš tým dokázal odpově-
dět už jen 1x. Stav utkání skončil 7:3

Termín 22.12.2016
Týmy HC Krkonoše – Bílí Tygři Liberec B
Skóre 2:7 Po třetinách: 0:1 1:4 1:2
Sestavy: Holubec , Pluháček, Lanta, Bonaventura, Štembera, Mlčák, Moravec, Novák, Mikysa, Vognar, Kroh, Červíček,
  Hynek, Bujárek, Jirkovský, Šlaicher

Hosté Král, Brandejský, Pípa, Hekl, Pokorný, Bartoš, Folda, Hlister, Racek, Jakubec, Matějka, Nezbeda, Kvapil, Jonák

Branky Hynek (Šlaicher), Kroh (Červíček)

Komentář: Předvánoční zápas jsme odehráli u nás doma ve Vrchlabí s týmem Bílých tygrů z Liberce. Bohužel, ani tento
  zápas nám nepřinesl potřebné body do tabulky a prohráli jsme 2:7.

Termín 18.12.2016
Týmy HC KOBRA PRAHA B – HC KRKONOŠE
Skóre 5:1 Po třetinách: 3:0 0:1 2:0
Sestavy: Šindelář, Peyerl, Mařík, Buček, Vyhnal, Přenosil, Adam, Voska, Reichmann, Medřický, Veverka, Pěkný, Luka,
  Racek, Čásenský

Hosté Holubec, Pluháček, Karlecová, Křížek, Lanta, Bonaventura, Štembera, Mlčák, Novák, Mikysa, Jirků, Kroh, Červíček
  Bujárek, Jirkovský, Šlaicher, Voděrek

Branky Kroh (Mlčák)

Komentář: Zápas ve Velkých Popovicích pro nás nedopadl dobře, stav utkání skončil 5:1.

Termín 11.12.2016
Týmy HC DYNAMO PARDUBICE "B" x HC Krkonoše
Skóre 9:3 Po třetinách: 2:2 2:0 5:1
Sestavy: Kraus, Batěk, Votava, Kaštánek, Hrádek, Špinka, Voženílek, Vltavský, Nedelka, Prýl, Pavlata, Langr, Lichtag,
  Felcman, Hykl, Šťastný, Herčík, Hrdlička, Kazda, Pavelka, Divíšek, Kubíček

Hosté Holubec, Lanta, Minařík, Štembera, Mlčák, Novák, Mikysa, Vognar, Kroh, Matloch, Hynek, Bujárek, Jirkovský,
  Voděrek, Trejtnar

Branky: Hynek (Vognar), Kroh (Minařík), Minařík

Další mistrovský zápas jsme odehráli na ledě v Chrudimi s týmem z Pardubic. Během první třetiny padlo na obou
  stranách po 2 gólech, hrál se vyrovnaný hokej. Další třetiny byly už ale v režii domácího týmu, do naší branky
padlo  dalších 7 gólů a my jsme dokázali už jen 1 odpovědět. Stav zápasu skončil 9:3.

Termín 10.12.2016
Týmy HC Krkonoše x SC Kolín
Skóre 3:2 Po třetinách: 0:0 3:0 0:2
Sestavy: Holubec, Lanta, Minařík, Bonaventura, Štembera, Mlčák, Moravec, Novák, Mikysa, Vognar, Kroh, Matloch,
  Hynek, Bujárek, Jirkovský, Voděrek

Hosté Kvasil, Junek, Pokorný, Zugar, Grauer, Obr, Šupík, Kopecký, Naďo, Havránek, Vrabec, Míšek, Klazar, Barták,
  Hubschmann, Vyvial, Pilný, Vaňkovský

Branky: Voděrek (Hynek,Vognar), Novák (Bujárek), Kroh (Minařík)

Komentář Napínavé utkání s SC Kolín jsme dnes odehráli  na domácím ledě ve Vrchlabí.  První třetina byla na obou stranách
  bez gólů. Hrál se celkem vyrovnaný hokej i když chvílema byli více  aktivnější kolínští. Náš tým však velmi   dobře
podržel Ondra Holubec, který  ve své svatyni dělal vyloženě zázraky. Vychytal nám již téměř jasné branky.
Druhá třetina byla pro nás velmi vydařená, protože jsme dokázali 3x proměnit, zatímco hosté byli stále bez
gólu. Závěr utkání nebyl pro nás vůbec jednoduchý, kolínští odstřelovali nadále našeho gólmana ze všech stran,
pro nás bylo velikým štěstím, že se jim nepodařilo nic dostat do naší brány. Ke konci utkání došlo k odvolání
hostujícího brankáře a Kozlové nastoupili na led v 6. Během chvíle se jim podařilo doslova přestřelkou před
naší bránou vstřelit dva góly a stav utkání snížili na 3:2. Naštěstí jsme je pak již k ničemu nepustili a zaslouženě
si připisujeme 3 body do naší tabulky.

Termín 4.12.2016
Týmy BK Mladá Boleslav x HC Krkonoše
Skóre 1:3 Po třetinách: 1:0 0:2 0:1
Sestavy: Hradiský, Filip, Vlad, Suk, Moc, Hašlar, Bartoň, Mrkus, Kubart, Kos, Kříž, Kredba, Sluka, Pospíšil, Sirotek, Schulz

Hosté Holubec, Minařík, Mlčák, Bonaventura, Křížek, Štembera, Lanta, Moravec, Jirkovský, Matloch, Kroh, Bujárek,
  Mikysa, Novák, Šlaicher, Hynek, Vognar, Voděrek

Branky: Bujárek, Matloch 2 (Kroh2,Šlaicher)

Komentář Zápas na ledě v Mladé Boleslavi pro nás dopadl velmi dobře a odvážíme si odtud plné 3 body. V první třetině
  jsme ještě prohrávali o 1 gól, ale v dalších minutách se vše obrátilo a nám se podařilo do konce utkání vstřelit
do domácí branky 3 góly. Stav zápasu skončil 1:3.

Termín 27.11.2016
Týmy HC KRKONOŠE – HC BENÁTKY NAD JIZEROU
Skóre    3:5      Po třetinách:      0:1       1:2       2:2
Sestavy: Holubec, Šubrt, Křížek, Lanta, Minařík, Bonaventura, Mlčák, Novák, Mikysa, Vognar, Kroh, Matloch, Hynek, Bujárek, Jirkovský, Šlaicher, Vodrek

Hosté Pánek, Erbenová, Vyskočil, Theissig, Stránský, Kulvejt, Junek, Donini, Hejnák, Škutina, Petr, Papoušek, Kuzdas, Stupka, Hypša, Dostál

Branky Novák (Bujárek), Hynek 2 (Křížek, Kroh)

Komentář Poslední listopadový zápas jsme odehráli na trutnovském ledě, kde jsme hostili tým z Benátek n. J. Ačkoliv bylo utkání vyrovnané, přesto se nám nepodařilo urvat body do tabulky. Stav zápasu skončil 3:5.

Termín 20.11.2016
Týmy HC BÍLÍ TYGŘI LIBEREC B : HC KRKONOŠE
Skóre 12:2 Po třetinách: 4:0 6:1 2:1
Sestavy: Hosnedl, Krátký, Pray, Pojsl, Bohm, Vodlan, Jansa, Pokorný, Jakubec, Bartoš, Folda, Virág, Hlister, Bennet,
  Nezbeda, Matějka, Helcl, Kolert, Čihák, Měchura

Hosté Holubec, Trejtnar, Lukeš, Křížek, Lanta, Minařík, Bonaventura, Štembera, Vognar, Novák, Hynek, Kroh, Horáková,
  Bujárek, Jirkovský, Šlaicher, Mlčák, Mikysa, Voděrek

Branky: Hynek, Šlaicher

Komentář: Dnes jsme zajížděli na liberecký led, kde nás čekalo další mistrovské utkání s Bílými tygry. Utkání bylo bohaté
  na góly, bohužel ale velká část padla do naší brány. První třetinu jsme nedokázali proměnit ani jednu střeleckou
šanci, zatímco domácím se to povedlo 4x. V další části zápasu jsme překonali libereckého brankáře 1x, domácí
byli opět aktivnější a poslali nám do sítě 6 gólů. Závěrečná třetina byla již o něco vyrovnanější, my jsme vstřeli-
li 1 branku a domácí 2. Celkový stav utkání skončil  12:2 pro domácí tým.

Termín 17.11.2016
Týmy HC KRKONOŠE : HC KOBRA PRAHA "B"
Skóre 5:4 SN Po třetinách: 0:2 2:1 2:1 SN 1:0
Domácí: Holubec, Trejtnar, Lukeš, Křížek, Lanta, Minařík, Bonaventura, Štembera, Moravec, Novák, Vognar, Kroh,
  Matloch, Hynek, Bujárek, Jirkovský, Šlaicher, Voděrek, Mlčák

Hosté: Šindelář, Peyed, Mařík, Adam, Blicha, Voska, Reichmann, Koval, Stejskal, Čásenský, Veverka, Černý, Pěkný,
  Luka, Pádivý, Racek, Sup, Buček

Branky: Jirkovský (Hynek), Šlaicher (Vognar), Křížek (Vognar), Hynek 2 (Lanta)

Komentář: Na vrchlabském ledě jsme ve sváteční den přivítali tým z HC Kobra Praha. Naši hosté se hned v úvodu první
  třetiny dostali do vedení, které si udrželi až do konce této dvacetiminutovky. Podařilo se jim celkem dvakrát
proměnit, zatímco náš tým ve střelbě úspěšný nebyl. To se však změnilo v dalších periodách, kdy jsme se
konečně rozehráli a začali dávat góly. Do konce utkání v základní části se nám podařilo proměnit celkem 4x,
hostujícímu týmu už jen 2x. Tím došlo tedy k vyrovnání stavu na 4:4. O vítězství rozhodly až samostatné
nájezdy, ve kterých byl úspěšnější náš tým.

Termín 6.11.2016
Týmy SC KOLÍN : HC KRKONOŠE
Skóre 5:0 Po třetinách: 3:0 2:0 0:0
Domácí: Kvasil, Valenta, Junek, Zugar, Obr, Šupík, Kopecký, Naďo, Havránek, Vrabec, Míšek, Barták, Hubschmann,
  Vyvial, Pilný, Vankovský

Hosté: Holubec, Trejtnar, Chlum, Lanta, Minařík, Štembera, Vaněk, Voděrek, Lukeš, Novák, Bonaventura, Matloch,
  Bujárek, Jirkovský, Mlčák

Branky:

V neděli 06.11.2016 jsme zajížděli na led do Kolína. Ačkoliv jsme měli v tomto zápase několik šancí, nepodaři-
  lo se nám ani jednu proměnit. Domácí tým měl větší štěstí a do naší brány vsadil 5 gólů. Stav utkání skončil
5:0 a body tedy zůstaly u kolínských Kozlů.

Termín 30.10.2016
Týmy HC KRKONOŠE : BK MLADÁ BOLESLAV
Skóre 2:5 Po třetinách: 0:1 1:3 1:1
Domácí: Trejtnar, Lukeš, Křížek, Lanta, Minařík, Bonaventura, Štembera, Novák, Mikysa, Vognar, Kroh, Bujárek, Jirkovský,
  Šlaicher, Mlčák

Hosté: Ziegler, Bartoň, Mašlar, Vlad, Moc, Říha, Kříž, Suk, Filip, Kos, Šíma, Kubart, Lhota, Kredba, Haas, Plíšek

Branky: Jirkovský (Vognar), Bujárek (Mlčák)

Komentář: Dne 30.10.2016 jsme odehráli další ze svých mistrovských zápasů na domácím ledě v Trutnově. Hostili jsme zde
  tým z Mladé Boleslavi. Úvodní třetinu se hrál vzájemně vyrovnaný hokej, první gól padl až v čase 16:26 a bohužel
za záda našeho brankáře. Nám se do konce této dvacetiminutovky vyrovnat již nepodařilo. V druhé periodě byli
již aktivnější  hosté, podařilo se jim vstřelit do naší brány další 3 góly, my jsme proměnili pouze 1x. Závěr utkání
byl opět vyrovnaný, na obou stranách padlo po 1 gólu. Ačkoliv jsme se snažili s výsledkem ještě něco udělat,
k žádné změně již nedošlo. Stav utkání skončil 2:5 a body si tak odvezli naši hosté do Mladé Boleslavi.

Termín 28.10.2016
Týmy  BK MLADÁ BOLESLAV : HC KRKONOŠE
Skóre 6:3 Po třetinách: 4:0 1:1 1:2
Domácí: Ziegler, Kmec, Andlt, Kredba, Lhota, Kříž, Vlad, Suk, Moc, Hašlar, Šíma, Mrkus, Bartoň, Sirotek, Kubart, Plíšek,
  Kos

Hosté: Holubec, Trejtnar, Lukeš, Lanta, Minařík, Mlčák, Křížek, Bonaventura, Novák, Jirkovský, Vognar, Kroh, Bujárek,
  Červíček, Šlaicher, Horáková

Branky: Šlaicher, Červíček (Jirkovský, Šlaicher), Novák (Červíček)

Komentář: Ve sváteční den jsme zajížděli na led do Mladé Boleslavi. První dvacetiminutovka nezačala pro náš tým dobře,
  domácím se dařilo střelecky a do naší brány padly celkem 4 góly. Nám se nepodařilo ani jednou proměnit.
Ve druhé třetině jsme se již dostali trochu do tempa a odehráli jsme vyrovnanou část zápasu. Na obou stranách
padlo po 1 gólu a stav utkání byl 5:1. V závěru utkání jsme byli na ledě aktivnějšími hráči, podařilo se nám 2x
vsítit puk do soupeřovy brány, zatímco domácí překonali našeho brankáře pouze 1x. Přesto naše výkony nesta-
čily na vítezství a stav utkání skončil výhrou pro domácí 6:3.

Termín 27.10.2016
Týmy  HC BENÁTKY NAD JIZEROU : HC KRKONOŠE
Skóre 4:2 Po třetinách: 2:0 0:0 2:2
Domácí: Hofman, Slatinský, Prel, Erbenová, Theissig, Koleček, Junek, Vyskočil, Kulvejt, Hypša, Dostál, Petr, Škutina,
  Růžičková, Hejňák, Kuzďas, Ludl, Papoušek, Rudolf, Donini, Stupka

Hosté Pluháček, Karlecová, Lukeš, Lanta, Minařík, Bonaventura, Mlčák, Červíček, Novák, Mikysa, Horáková, Vognar,
  Kroh, Bujárek, Jirkovský, Šlaicher

Branky: Šlaicher (Červíček), Vognar (Mikysa)

Komentář Druhý prázdninový den jsme měli na programu utkání  v Benátkách nad Jizerou. Již od začátku jsme hráli
  pěkný, vyrovnaný hokej, chvílemi jsme dokonce soupeře přebruslili. Bohužel střelecky jsme byli oproti domá-
címu týmu o něco slabší. V první třetině jsme inkasovali hned 2 góly, na které jsme nedokázali odpovědět. Druhá
dvacetiminutovka byla na obou stranách bez branek, zato závěr utkání si po 2 gólech připsaly oba týmy. Zápas
skončil stavem 4:2.

Termín 16.10.2016
Týmy HC KRKONOŠE : BÍLÍ TYGŘI LIBEREC "B"
Skóre 2:4 Po třetinách: 0:0 1:3 1:1
Sestavy: Holubec, Trejtnar, Lukeš, Křížek, Lanta, Minařík, Bonaventura, Mlčák, Novák, Mikysa, Horáková, Vognar, Kroh,
  Matloch, Bujárek, Jirkovský, Šlaicher, Fiala

Čajan, Král, Folda, Bartoš, Brandejský, Pojsl, Pokorný, Helcl, Púza, Moc, Pray, Rossmy, Chmelař,  Šedivý, Jansa,
  Jakubec, Bohm, Holec, Nezbeda, Kovář, Strnad, Vodlah

Branky: Vognar (Mikysa), Horáková (Bujárek, Kroh)

Komentář: Druhé utkání o tomto víkendu se odehrálo na vrchlabském zimním stadionu, kde jsme hostili tým Bílých tygrů
  z Liberce. Také dnes jsme odehráli velmi pěkný zápas a kdyby nám nechybělo trochu štěstí, tak jsme si zajisté
připsali další vítězné body do tabulky. Bohužel několik vyloženě střeleckých šancí se nám nepodařilo proměnit
a bodovali jsme pouze 2x. Hosté vsítili puk za záda našeho brankáře celkem 4x a tím si odvezli plný počet bodů

Skóre 5:9 Po třetinách: 2:3 2:3 1:3
Sestavy: Holubec, Trejtnar, Lukeš, Křížek, Lanta, Minařík, Bonaventura, Štembera, Novák, Mikysa, Horáková, Vognar,
  Fiala, Kroh, Matloch, Bujárek, Jirkovský, Šlaicher, Mlčák

Hosté Peyerl, Karpov, Mařík, Mladý, Šedivý, Přenosil, Adam, Voska, Reichmann, Stejskal, Čásenský, Veverka, Černý,
  Luka, Pádivý, Sup

Branky: Vognar 2(Křížek, Bonaventura), Novák 2(Vognar), Kroh (Mlčák), Bujárek (Štembera), Šlaicher 2(Jirkovský 2,Mat-
  loch), Matloch (Šlaicher)

Komentář: V sobotu 15.10.2016 jsme odehráli další mistrovské utkání, tentokrát na ledě v Popovicích, s týmem Kobra Praha.
  Hned v úvodní třetině jsme se ujali vedení, které jsme si udrželi po celou dobu zápasu. V každé dvacetiminutov-
ce jsme vstřelili po 3 gólech, domácí tým nám dokázal odpovědět pouze 5x. Stav zápasu skončil 5:9 a my jsme
si odvezli první 3 body do Krkonoš.

Termín 42651
Týmy HC DYNAMO PARDUBICE – HC KRKONOŠE
Skóre 11:4 Po třetinách: 1:1 5:0 5:3
Sestavy: Kraus, Batěk, Školoudík, Kučera, Voženílek, Vltavský, Votava, Pirner, Hrdlička, Pavelka, Pavlata, Hykl, Langr,
  Nedelka, Kubíček, Divíšek, Štastný, Lichtag, Prýl, Hebek, Pavlík, Svoboda

Hosté: Holubec, Nosek, Lukeš, Křížek, Lanta, Minařík, Bonaventura, Štembera, Novák, Mikysa, Vognar, Kroh, Matloch,
  Bujárek, Jirkovský, Šlaicher, Mlčák, Červíček, Šebek

Branky: Bujárek, Červíček (Šlaicher), Matloch (Vognar), Novák (Matloch)

Komentář: V sobotu jsme zajížděli na ZS do Chrudimi, kde jsme odehráli další mistrovský zápas s HC Dynamo Pardubice B.
  Již v čase 02:33 se nám podařilo vstřelit první branku a dostali jsme se tak do vedení 0:1. Domácí se však snaži-
li ze všech sil vyrovnat, což se jim povedlo v čase 10:27. Nerozhodný stav se do konce této třetiny již nezměnil.
Druhá perioda byla doslova nájezdem na našeho brankáře. Do naší branky padlo 5 gólů a stav zápasu se rázem
změnil na 6:1. V závěrečné dvacetiminutovce jsme se trochu probrali a začali střílet na domácího brankáře.
Proměnit se nám podařilo celkem 3 x, bohužel domácí nás opět přestříleli a do naší svatyně padlo dalších
5 gólů. Stav tohoto zápasu skončil 11:4 a do tabulky se nám nepodařily připsat žádné body.

Termín 2.10.2016
Týmy HC KRKONOŠE -SC KOZLI KOLÍN
Skóre 0:5 Po třetinách: 0:3 0:0 0:2
Sestavy: Holubec, Trejtnar, Lukeš, Křížek, Lanta, Minařík, Bonaventura, Štembera, Novák, Mikysa, Vognar, Kroh, Matloch,
  Bujárek, Jirkovský, Šlaicher, Mlčák

Hosté: Kvasil, Burda, Junek, Pokorný, Vácha, Zugar, Grauer, Obr, Šupík, Kopecký, Naďo, Havránek, Vrabec, Míšek,
  Klazar, Barták, Vyvial, Pilný, Kříž

Branky:

Nedělní zápas, ačkoliv se hrál na domácím ledě v Trutnově, tak nedopadl podle očekávání hráčů a ani trenérů.
  Náš tým hostil  Kozly z Kolína, kteří nás hravě přebruslili a dobře bránili. Naši hráči nedali během celého
utkání ani jednu branku, zatímco hostujícím se podařilo překonat našeho brankáře 5x. Stav utkání skončil 0:5.

20161002_133424 20161002_133506
20161002_133516 20161002_133529

Termín 25.9.2016
Skóre 2:5 Po třetinách: 0:1 2:0 0:4
Sestavy: Holubec, Trejtnar, Lukeš, Křížek, Lanta, Minařík, Bonaventura, Štembera, Novák, Horáková, Vognar, Kroh,Mlčák,
  Matloch, Bujárek, Jirkovský, Šlaicher

Hosté Pánek, Hofman, Erbenová, Stránský, Theissig, Koleček, Vyskočil, Kulvejt, Dostál, Petr, Škutina, Hejňák, Kuzďas,
  Ludl, Papoušek, Žáček, Stupka

Branky: Vognar (Minařík), Šlaicher

V neděli 25.09.2016 jsme hostili na vrchlabském stadionu tým z HC Benátky nad Jizerou. První třetina nebyla
  vůbec špatná, oba týmy hrály vyrovnaně, šancí bylo dost na obou stranách. Naše střely na hostující bránu jsme
však nedokázali proměnit, soupeři se to podařilo 1x. Do kabiny jsme odcházeli za stavu 0:1. Druhá perioda byla
plně v naší režii, puk  za zády hostujícího brankáře skončil 2x.   Závěrečná dvacetiminutovka se úplně otočila
ve prospěch hostů. Náš tým přestal bruslit, bránit a to vše stačilo k tomu, abychom dostali od soupeře
4 branky. Utkání tak skončilo v náš neprospěch 2:5.